WygodaNowoczesność
 

 O szkole

 Dyrekcja

 Statut

 Koncepcja szkoły

 Kontakt

 BIP

 Aktualności 

 Projekt                    "Edukacja z przyszłością"

  LGPW (Platforma Wiedzy)

 Informacje dla rodziców 

 Projekty 

 Wykaz podręczników na rok szkolny 2015/2016 

 Osiągnięcia

 Konkursy

 Informacje

 Galeria

 Zajęcia pozalekcyjne

 Osiągnięcia

 Konkursy

 Informacje

 Galeria

 Zajęcia pozalekcyjne

  Projekt edukacyjny

 O nas

 Aktualności

 Zajęcia w przedszkolu

 Kalendarium

Galeria

 Kontakt

 Archiwum

 Biblioteka zaprasza

 Regulamin

 Aktualności

 Konkursy

O czym warto wiedzieć

        Rodzice

        Nauczyciele

 Gdzie szukać pomocy - 

   ważne telefony

Programy

        Szkolny Program 

         Wychowawczy

       Szkolny Program 

        Profilaktyki

       Zapobieganie 

       Narkomanii                  

        w  Lubuskich 

        Gimnazjach 

        i Szkołach 

        Ponadgimnazjalnych

 Galeria

 Godziny pracy

 Cele i zadania

 Regulaminy

 Aktualności

 Galeria

 Aktualności sportowe

 Osiągnięcia 

 Galeria 

 Kontakt

 Zarząd

 Aktualności

Archiwum

 

ĆWIERĆ WIEKU Z ROBERTEM BARTKIEM

 

Twórcy biegów przełajowych im. Roberta Bartka rozpoczynając organizację sportowej formy upamiętniającej Jego działalność w latach 80 - tych jako nauczyciela wychowania fizycznego, działacza sportowego i trenera piłki siatkowej, nie przypuszczali, że ich inicjatywa przetrwa 25 lat.

20.09.2014 roku przeprowadzona została 25. edycja biegów na obiektach sportowych przy Zespole Szkół w Słońsku.

W uroczystym otwarciu imprezy sportowej wziął udział Wójt Gminy Słońsk - Pan Janusz Krzyśków, przewodnicząca Rady Gminy w Słońsku - Pani Lilla Burkiewicz, Pani Regina Bartek, Państwo Longin i Józefa Bartek, liczne grono rodziców, opiekunów, trenerów młodych biegaczy i całkiem spora grupa zawodników. Nie zabrakło również minuty ciszy i delegacji z kwiatami dla uczczenia św.p.  Roberta Bartka.

Przed zasadniczą częścią sportową uhonorowano Pana Janusza Krzyśków za wielokrotne finansowe wsparcie i przychylność dla inicjatywy, Panią Marię Pakos, od lat przygotowującą projekty unijne dla biegu i Pana Leszka Gramsa, przygotowującego od ćwierć wieku stronę organizacyjną i techniczną biegów. W/w otrzymali pamiątkowe grawerowane dyplomy.

W programie sportowego festynu oprócz biegów dla uczniów przeprowadzono również biegi pn. „Sprawni inaczej” i „Młodzi inaczej”. Ta pierwsza forma przygotowana została dla dzieci z wadami aparatu ruchowego, druga - dla trochę starszych dorosłych sympatyków biegania.

Odległości, jakie mieli pokonać zawodnicy, były przystosowane do ich wieku. Biegano więc od dystansu 150 do 800 metrów.

Pomimo pewnego ograniczenia obszaru, na którym rozgrywano zawody, organizatorzy zapewnili przejrzystość tras, wykorzystując przed grupami biegaczy pilotów na motorach. Kierowcami w tym roku byli uczniowie: Mateusz i Ernest.

Klasyfikacje końcowe poszczególnych kategorii wiekowych przedstawiają się następująco:

SZKOŁA PODSTAWOWA

     KLASA  O

               CHŁOPCY

              DZIEWCZĘTA

M-ce

Imię i nazwisko

Szkoła

M-ce

Imię i nazwisko

Szkoła

  I.

  II.

 

 

 III.

Bartosz Dybka

Jakub Sieradzki

Kacper Auksel

PP Słońsk

PP Słońsk

 

ZS Słońsk

 I.

 

 

II.

 

 

III.  

Beata Matkowska

Klaudia Nowogram

Hanna Kwiek

 PP Słońsk

PP Słońsk

 

 

SP Czarnów

       KLASA  I        

  I.

 II.

 

III.

Alan Roźiel

Dawid Szcześniak

Wiktor Dereczennik

SP Czarnów

SP Czarnów

SP Czarnów

  I.

 

 

II.

 

III.

Adrianna Lipień

Nikola Wardawa

Oliwia Żołyńska

ZS Słońsk

 

ZS Słońsk

ZS Słońsk

         KLASA II

  I.

 

II.

 

III.

 

Michał Kierzkowski

Mateusz Dorczak

Patryk Kormelita

SP Czarnów

ZS Słońsk

SP Czarnów

I.

  II.

 

III.

Karina Nowogram

Dominika Pieczonka

Maja Łyczkowska

ZS Słońsk

ZS Słońsk

 

ZS Słońsk

           KLASA  III

  I.

  II.

 

III.

 

Kacper Czarnecki

Mateusz Szwarc

Sebastian Czarnecki

SP Krzeszyce

SP Czarnów

SP Krzeszyce

 I.

 

II.

 

III.

Kornelia Łuczak

Dagmara Woźniak

 Roksana Koryzna

ZS Słońsk

 

SP Budzigniew

SP Kołczyn

      KLASA  IV

I.  

 

II.

  III.

Hubert Roźiel

Jakub Burkiewicz

Michał Lech

SP Czarnów

ZS Słońsk

SP Słońsk

I.

  II.

 

III.

Klaudia Koryzna

Natalia Domarecka

Milena Urbaniak

SP Kołczyn

SP Kołczyn

ZS Słońsk

          KLASA  V

 I.  

 

II. 

 

III.

Damian Domarecki

Szyman Rejczak

Bartek Nowogram

SP Kołczyn

ZS Słońsk

ZS Słońsk

I.

   II.

  III.

Marlena Soczawa

Katarzyna Szwaluk

Marysia Bączkiewicz

ZS Słońsk

ZS Słońsk

SP Kołczyn

 

       KLASA  VI

 I.    

 

II.

 

III.

Kasjan Brzostowski

Sebastian Błaszczyk

Łukasz Szczęch

ZS Słońsk

SP Kołczyn

ZS Słońsk

I.

   II.

  III.

Milena Żołyńska

Agnieszka Nawrot

Weronika Chełpa

ZS Słońsk

ZS Słońsk

SP Czarnów

 

GIMNAZJUM

 

          KLASA  I

 I.

   II.

 

III.

Tomasz Ciechocki

Grzegorz Musztyfaga

Bartosz Cieciura

ZS Słońsk

ZS Słońsk

 ZS Słońsk

 I.

  

 

II.

  III.

Natalia Poznańska

 

Karolina Skrzypniarz

Sara Schliewenz

Gim. Sportowe

Gorzów

SP Górzyca

ZS Słońsk

      KLASA  II

 I.

 

II. 

 

III.

Włodzimierz Burkiewicz

Marcin Wyczechowski

Konrad Czujkowski

ZS Słońsk

 ZS Słońsk

ZS Słońsk

 I.

 

II.

 

III.

Żaneta Januszewska

Adrianna Ferkaluk

Martyna Skrzypnik

ZS Słońsk

ZS Górzyca

ZS Słońsk

           KLASA  III

 I.

 

II.

 

III.

Łukasz Musiał

Cyprian Tatarewicz

Dominik Burkiewicz

ZS Słońsk

ZS Słońsk

ZS Słońsk

I.

   II.

    III.

Sandra Derbin

Aleksandra Sokolnicka

Aleksandra Kryczka

ZS Górzyca

ZS Słońsk

 ZS Słońsk

 

Biegi sprawni inaczej

Ola Poznańska

Szkolny Specjalny Ośrodek Wychow.Sulęcin

Oliwia Kozłowska

ZS Słońsk

Daniel Wołodźko

ZS Słońsk

 

Biegi młodzi inaczej(18+)

Miejsce

Imię i nazwisko

I.

Grzegorz Wołodźko

II.

Krzysztof Tatarewicz

III.

Paweł Ustrzycki

 

Tradycyjnie zwycięzcy pierwszych trzech lokat w swoich biegach otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, dyplomy i puchary, które wręczali zaproszeni na biegi goście.

Wszyscy uczestnicy biegów brali udział w losowaniu nagród pocieszenia, co - jak każdego roku wywołuje u dzieci dużą frajdę.

Organizatorzy XXV edycji biegów im. Roberta Bartka serdecznie dziękują Urzędowi Gminy za pomoc w realizacji projektu,  nauczycielom i pracownikom obsługi szkoły, dzieciom za spontaniczny udział, a rodzicom za sportowy doping swoich pociech.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

POWRÓT

Szata Graficzna Buchajczyk Grażyna